Společnost

img1

O NÁS

BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká, rodinná společnost, poskytující komplexní služby v oblasti přepravy a průmyslové logistiky. Nabízíme profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace. Naší hlavní předností je individuální přístup a přizpůsobení se potřebám zákazníka, dlouholeté zkušenosti v oboru a znalost trhu.

Patříme mezi elitní skupinu poskytovatelů logistických služeb se statusem Oprávněný Hospodářský Subjekt (AEO). Samozřejmostí je též certifikace dle norem ISO 9001: 2015. Kvalita pro nás není jen pojem, je nedílnou součástí veškerých nabízených služeb.

Společnost byla založena v roce 1997 Janem Kučerou st., jako lokální spediční společnost s 10 zaměstnanci se zaměřením na místní děčínské zákazníky, činné v zahraničním obchodě. Po více než dvacet pětiletém působení firmy na trhu patří dnes BOHEMIA CARGO se 180 zaměstnanci, 7 pobočkami a ročním obratem přesahujícím 750 milionů CZK mezi významné poskytovatele služeb v oblasti dopravy a logistiky.

Máme pobočky v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Praze, Brně, Liberci a Plzni, jejichž tým loajálních zaměstnanců je připraven plnit nejnáročnější zákaznické požadavky a přání.

Naše motto “Zákazník je vždy na prvním místě” nás provází od počátku založení společnosti a denně nám pomáhá si uvědomovat naši silně prozákaznickou strategii.

JSME ČLENY

Hospodářská komora České republiky
Fiata
SSL

„Zákazník je vždy na prvním místě”

Naše motto podtrhuje naši silně prozákaznickou strategii. Jsme certifikováni dle norem ISO 9001: 2015, kvalita pro nás není jen pojem.

Ing. Jan Kučera - ředitel společnosti

HISTORIE

2022

Založení pobočky v Plzni se zaměřením na přepravní služby

2019

Stěhování spediční pobočky a spuštění nového logistického skladu s kapacitou 6000 palet a terminálu sběrné služby v Praze.

2018

Restrukturalizace společnosti na divizní strukturu (divize Přeprava, divize Logistika), začíná druhá etapa revitalizace areálu Děčín.

2017

Úmrtí zakladatele Jana Kučery st., začíná první etapa revitalizace brownfieldu, otevření dalšího logistického skladu v Děčíně s kapacitou 7000 palet.

2016

Založení druhé vlastní dopravní společnosti Bohemia Wheels s.r.o.

2015

Koupě dopravně - logistického areálu bývalého Četransu Děčín.

2014

Pobočka Brno se stěhuje do moderních prostor se skladovacím zázemím. Zavádíme nové produktové strategie se zaměřením na LTL zásilky.

2013

Spuštění sběrných linek Itálie, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Rakousko s návazností na státy bývalé Jugoslávie a Balkán. Překonána hranice 50 tis. přepravených zásilek za rok. Počet zaměstnanců dosahuje 180.

2012

Založení pobočky Praha, spuštění sběrné linky Holandsko, založení vlastního distribučního systému Doprava na paletách. Na brněnské pobočce vzniká pracoviště orientované na východní země.

2011

Ve společnosti pracuje již více než 120 zaměstnanců.

2010

Založení pobočky Liberec.

2009

Ústecká pobočka se stěhuje do nových moderních prostor se skladem, certifikace AEO.

2008

Založení pobočky Brno.

2007

Výstavba a spuštění skladu v Děčíně s jeřábovou dráhou pro plošné skladování. V portfoliu smluvní logistiky přibývá nákup a financování. Společnost roste na 100 zaměstnanců.

2005

Výstavba a spuštění logistického skladu v Děčíně s kapacitou 12 tis. palet a denním obratem 1000 palet.

2003

Významné posílení LTL i FTL přeprav v západní Evropě.

2002

Výstavba a spuštění vlastního terminálu sběrné služby v Děčíně. Certifikace kvality dle norem ISO.

2001

Společnost se stává členem skupiny mezinárodního sdružení spedičních firem FORCE, v portfoliu služeb přibývají letecké a námořní přepravy.

1999

Založení pobočky Ústí nad Labem, společnost roste na 20 zaměstnanců, společnost významně posiluje svou pozici i v celovozových přepravách.

1998

V Děčíně vzniká několik sběrných linek, zejména se severskými zeměmi, silné zázemí celní deklarace.

1997

Založení firmy v Děčíně Janem Kučerou, lokální působnost, 10 zaměstnanců.

VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB A NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA VÍCE INFORMACÍ

ISO 9001:2015

Certifikát jakosti

STÁHNOUT PDF

SSL

Osvědčení o členství

STÁHNOUT PDF

AEO

Oprávněný hospodářský subjekt: Zjednodušené celní postupy

STÁHNOUT PDF

FIATA

Osvědčení o členství

STÁHNOUT PDF

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA

Osvědčení o členství

STÁHNOUT PDF

FOTOGALERIE